jandrabek.

Reference

MUDr. Petrželková

Spirála

inodo

Salon Younique

Restaurace Ruprechtov

Šebesta

Barevný Svět

Selltoro

ZAK Hodonín

Solidus Tech

Jacob and Stylers

Forky’s delivery

Milan Mosnák

Rychlost, férovost, profesionalita! Za dobu svého podnikání jsem narazil na spoustu rádoby profesionálů, kteří naslibují hory, doly, ale skutek utek. Většinou vzali peníze a přidali odůvodnění, že jde o sezonní produkt...V tomto případě vše,co mělo být uděláno bylo a s maximální spokojeností. Pokud se v době implementace našla chyba, byla opravena takřka ihned! Pokud si přejete funkční web (ne jen pěknou škatulku), který je napojen na všechny důležité nástroje, tak vřele doporučuji Jendu! Opravdu to stojí za to. Za zlomek tržní ceny dostanete nadprůměrnou kvalitu! Díky Milan

Petr Popek

S Janem bylo radost spolupracovat. Pracoval rychle, efektivně. Komunikoval proaktivně a během celé doby spolupráce zdokonaloval své dílo. Výsledek předčil očekávání svým vzhledem - web byl opravdu reprezentativní! To vše na řešení (šablona), se kterým je pro nás jako pro klienta jednoduchá práce do budoucna. Cena, kterou si za práci řekl byla opravdu rozumná. Rozhodně mohu doporučit. Do budoucna jej využijeme jak v projektech našich, tak i klientů.

Petr Toman

Pan Drábek nám poradil s wordpressem a nastavením SEO tak, že jsme se díky tomu přestali topit. Jde k věci, dává názorné příklady, dobré připomínky a v oboru se vyzná. Analyzoval nám web křížem krážem a nahodil pěknou zpětnou vazbu. Někoho takového jsme hledali dlouho, ale vždy narazili. Jedině doporučuji! :)

Zuzana Lamacká

Honzu Drábka doporučuji. Webové stránky MOJE-PRAVDY předělal ze staré nefunkční joomly a dal jim nový kabátek. Vše mi ukázal v administraci a když byl problém, tak se připojil ke mě na dálku na PC a problémy vyřešil. Je spolehlivý, rychlý, ochotný a hlavně férový. Ve svém oboru se vyzná ...zkrátka je to profík na svém místě. Jo...a ještě bych dodala, že je trpělivý :o) ....neměl to se mnou lehké.